1 Roczek zespołu!!!

Tak już 10 maja zespół obchodzi swoje pierwsze urodzinki.Mała historia powstania: Założyciel zespołu Grzegorz Lewandowski(c) grający wcześniej w Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwie Rodzinnego w Grudziądzu rozwijał się się tam znakomicie.Osiągnięcia,które zrobił były niczego sobie:król strzelców w ZSBiP w Grudziądzu(1 miejsce zespołu+duża rola Michała Webera),król strzelców na turnieju przy ul.Kasprowicza (1 miejsce zespołu),1 miejsce placówek w Bydgoszczy i wiele innych...postanowił odejść od zespołu placówki i stworzyć swój zespół do ligi GLP.Grając na orliku znajdował talenty,kontaktował się ze starymi znajomymi,którzy zgodzili się na pomysł,gdzie to zaowocowało dużym sukcesem w lidze.Bezpośredni awans do II ligi oraz V miejsce na turnieju piłki halowej w Grucie.Aktualnie drużyna zanotowała w nowym sezonie 2 zwycięstwa i jedną porażkę uznając wyższość rywala.Diabłów można dziś spotkać trenujących oraz grających mecze ligowe przy ul.Fortecznej.Dziękuje wszystkim kibicom ,którzy nie opuszczają meczy i w piątek na sobotę będą świętować razem zawodnikami powstanie zespołu :)